Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Головні новини

Уважаемые аудиторы!
05 января 2018 года в семье Лисиной Виктории Юрьевны случилось непоправимое горе...
Остановилось сердце Вячеслава Николаевича Панченко, любящего мужа и отца, замечательного друга, большого оптимиста, прекрасного человека, незаменимого Рыцаря Дворца сказок, в котором проработал до последнего дня 45 лет.
 
Мы все с благодарностью и трепетом вспоминаем Вячеслава Николаевича, который оказывал неоценимую поддержку аудиторского сообщества в Харькове и Украине, ведь немало важных и незабываемых встреч аудиторов проходили в Театре кукол, - месте, где нас окружал своим вниманием и уютом заместитель директора Вячеслав Николаевич...
 
Выражаем соболезнования семье и близким Вячеслава Николаевича и сообщаем, что Гражданская панихида по случаю ухода из жизни Вячеслава Николаевича Панченко состоится 09 января 2018г.  с 11.00 до 13.00 в здании Театра кукол (г.Харьков, пл.Конституции, 24), Захоронение на Кладбище №13 (г.Харьков, ул. Пушкинская, 108).
 
Светлая память...

        Сьогодні в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбулося урочисте підписання Меморандуму про консолідацію професії бухгалтера і аудитора України між ВПГО «Спілка аудиторів України» та ГО «Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України». 
       Дві ведучі громадські професійні організації України домовилися консолідувати зусилля для створення єдиного руху по представництву, розвитку і захисту української бухгалтерської та аудиторської професій на вітчизняному і міжнародному рівнях. Ініціатори підписання Меморандуму упевнені, що Україні потрібний єдиний голос бухгалтерської і аудиторської професій, який якнайкраще захищатиме професію, виконуватиме ефективну роль в її раціональному регулюванні для надання якісних послуг в інтересах суспільства. Лідери процесу об'єднання професіоналів представили стратегію та принципи консолідації професії і для інших професійних організацій та запропонували взяти участь в процесі консолідації.

 
Преамбула
 
· Визнаючи, що головною місією бухгалтера і аудитора є служіння громадськім інтересам;
· Усвідомлюючи, що єдиний голос, що представлятиме бухгалтерську і аудиторську професію в Україні, буде більш ефективно відстоювати спільні інтереси щодо внутрішньої політики, питань законодавства і нормативних питань, які впливають на професію бухгалтера та аудитора;
· Погоджуючись, що професія бухгалтера і аудитора потребує постійного вдосконалення знань протягом всієї професійної діяльності керуючись стандартами професійної освіти МФБ та потребує підтвердження компетенції;
· Погоджуючись, що етична поведінка, регульована Кодексом етики професійних бухгалтерів, є кінцевою гарантією гарного обслуговування та високої якості,
Сторони домовились про наступне:
 
1. Мета Меморандуму
 
1.1. Консолідувати зусилля для створення провідного, визнаного на міжнародному рівні професійного об’єднання бухгалтерів і аудиторів в Україні, яка найкращим чином захищає професію, виконує активну роль в її ефективному і раціональному регулюванні, і служить інтересам суспільства.
 
1.2. Нести відповідальність за професію, покладену на повного члена Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), неухильно дотримуючись всіх стандартів IFAC і Кодексу етики професійних бухгалтерів.
 
1.3. Продовжувати у процесі консолідації зміцнення професії в Україні, сприяти зміцненню економіки, розробляючи і сприяючи поширенню принципу дотримання високоякісних професійних стандартів, подальшому зближенню цих стандартів в масштабах України і висловлюючи точку зору по суспільно значущих питаннях, що входять в безпосередню компетенцію професії.
 
1.4. Основою розвитку співробітництва прийняти Принципи консолідації професії бухгалтера та аудитора (Додаток 1) і норми чинного законодавства України.
 
2. Напрями співпраці Сторін
 
2.1. Сторони в межах своїх статутних положень здійснюють організаційну, інформаційну, консультаційну та методологічну співпрацю у реалізації мети цього Меморандуму.
 
2.2. Сторони домовились проводити спільні заходи для досягнення цілей цього Меморандуму.
 
2.3. Сторони будуть намагатися діяти в умовах тісної комунікації та координації зусиль, а також сприятимуть поширенню інформації про позитивний досвід співпраці.
 
3. Прикінцеві положення
 
3.1. За взаємною згодою Сторін до цього Меморандуму можуть вноситися зміни та доповнення, які оформлюються окремими додатками, що складатимуть його невід’ємну частину.
 
3.2. Цей Меморандум є відкритим для приєднання інших Сторін, які поділяють його цілі та засоби реалізації.
 
3.3. Цей Меморандум набуває чинності в день підписання.
 
3.4. Дія цього Меморандуму може бути припинена за взаємною згодою Сторін.
 
3.5. Інші Сторони мають право приєднатися до цього меморандуму шляхом подання відповідної заявки про приєднання погодженої керівними органами такої Сторони.

 

 

 

Всеукраїнська 

професійна громадська   організація

С П І Л К А Аудиторів України 

04107, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, оф. 440

код ЄДРПОУ 14306263, п/р 26005000023766

в ПАТ “Укрсоцбанк” МФО 300023

тел. (+38044) 483-83-10, (063) 600-47-23

(066) 042-86-40, (067) 504-64-20

 

 

 

www.spilka-audit.org.ua

Ukrainian professional public organization

THE AUDITORS` UNION

OF UKRAINE

 

04107, Kyiv,

office 440, 33,VelykaZhitomirska,

phone/fax (+38 044) 483-83-10

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Вих. № 86/16 від 16.12.16.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО АУДИТОРІВ

 

Шановні аудитори!

 

Спілка аудиторів України в повній мірі поділяє стурбованість аудиторів щодо існуючих проблем та негативних тенденцій в сфері аудиторської діяльності. Особливе занепокоєння викликає значне скорочення чисельності практикуючих аудиторів та створення різного роду штучних перепон у їх професійній діяльності як з боку державних регуляторних органів так і Аудиторської палати України.

Так сталося, що делеговані до Аудиторської палати України представники аудиторської спільноти не в повній мірі сприяли позитивному розвитку вітчизняного аудиту. В силу різних обставин вони не були підзвітні і підконтрольні перед аудиторами, які їх обрали до Аудиторської палати України.

З метою подолання та недопущення в подальшому негативних явищ у сфері вітчизняного аудиту Спілка аудитів України вважає за необхідне взяти активну участь у проведенні чергового з’їзду аудиторів України щодо обрання членів Аудиторської палати України.

 

З цією метою Спілка аудиторів України:

 1. Звернулася листом від 16.12.2016 р. №85/16 до Аудиторської палати України з пропозицією включити п’ятьох повноважних представників ВПГО «САУ», відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», до оргкомітету з підготовки проведення з’їзду аудиторів України.

 

 1. Запропонувала висунути від Спілки аудиторів України наступних кандидатів для обрання в Аудиторську палату України:
 •  МніщенкоВолодимирМиколайович
 • Головач Володимир Володимирович
 • Галасюк Валерій Вікторович
 • Петрік Олена Анатоліївна
 • КаштановаІрина Олександрівна
 • БондарВалерійПетрович
 • КаменськаТетянаОлексіївна
 • Жук Валерій Миколайович
 • МельникВікторОлексійович
 • Бернатович Тетяна Олександрівна

              Зазначений список відкритий, пропонуємо обговорити наведені кандидатури та надати пропозиції, які будуть розглянуті на з’їзді ВПГО «САУ».

 

 1. Запропонувала внести на розгляд з’їзду аудиторів України програму розвитку аудиту та план першочергових заходів щодо подолання кризових явищ в сфері вітчизняного аудиту.
 2. Доручила Київському територіальному відділенню Спілки аудиторів України взяти під громадський контроль та прийняти участь в організації і проведенні загальних зборів аудиторів міста Києва та Київської області 21 грудня 2016 року.

 

ЗапрошуємовсіхаудиторівмістаКиєватаКиївськоїобластіприйнятиактивнуучастьв регіональних зборах, які відбудуться 21 грудня 2016 року о 10:00 (реєстрація з 9:00) за адресою: м. Київ,  вул. Велика Житомирська, 33,
1-й поверх (
Chamberplaza).

 

З повагою,

Рада Спілки аудиторів України

 

 

 

 

Практичний семінар

«Важливі аспекти при складанні фінансової звітності

по МСФЗ за 2016 рік»

 

9 грудня 2016 року, м. Київ

 

 

Мета: Надати актуальний огляд змін та доповнень до МСФЗ, які обов’язкові при складанні звітності за 2016 рік.

Запрошуються: бухгалтери, аудитори.

Час: 10:00 -14:30.

Лектор: Зубілевич Світлана Яківна, професор, к.е.н., Керівник комітету ФПБАУ з питань професійної освіти та сертифікації, Диплом АССА, DipIFR (rus).

Адреса: м. Київ, вул. Стрітенська, 10 (4-й поверх, будівлі Торгово-промислової палати України)

Для участі необхідно зареєструватись, надіславши заяву на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Для участі у практичному семінарі необхідно оплатити реєстраційний внесок - 270,00 грн. (для членів ФПБАУ та САУ), для інших учасників - 500,00 грн.

 

З питань участі звертатись за тел.(044) 586-40-82 (81), 279-59-87

 

 

 

 

 

 

 

Практичний семінар

«Важливі аспекти при складанні фінансової звітності по МСФЗ за 2016 р.»

09 грудня 2016 р., Київ

 

ЗАЯВКА

 

Прізвище_________________________________________________________________

Ім’я___ __________________________________________________________________

По батькові______________________________________________________________

Підприємство/ установа   ___________________________________________________    _________________________________________________________________________

Код ЄДРПО_______________________________________________________________

     Посада___________________________________________________________________

Службова адреса (з індексом)  _______________________________________________

_________________________________________________________________________

Телефон (код міста)________________________________________________________

Факс_____________________________________________________________________

Ел. адреса:________________________________________________________________

 

Цікавить питання:

__________________________________________________________________________________________

     __________________________________________________________________________________________

      __________________________________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________________________

 

Дата                                                                        Підпис___________________________________________ 

 

    Примітка: Заявку відправити на   ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

    Тел./факс:  м. Київ: (044) 586-40-82 , 279-59-87

      

     Якщо виникнуть питання тел.: (044) 586-40-82 (81), 279-59-87

907132
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
159
696
4495
895813
19110
75812
907132