Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

        Сьогодні в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбулося урочисте підписання Меморандуму про консолідацію професії бухгалтера і аудитора України між ВПГО «Спілка аудиторів України» та ГО «Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України». 
       Дві ведучі громадські професійні організації України домовилися консолідувати зусилля для створення єдиного руху по представництву, розвитку і захисту української бухгалтерської та аудиторської професій на вітчизняному і міжнародному рівнях. Ініціатори підписання Меморандуму упевнені, що Україні потрібний єдиний голос бухгалтерської і аудиторської професій, який якнайкраще захищатиме професію, виконуватиме ефективну роль в її раціональному регулюванні для надання якісних послуг в інтересах суспільства. Лідери процесу об'єднання професіоналів представили стратегію та принципи консолідації професії і для інших професійних організацій та запропонували взяти участь в процесі консолідації.

 
Преамбула
 
· Визнаючи, що головною місією бухгалтера і аудитора є служіння громадськім інтересам;
· Усвідомлюючи, що єдиний голос, що представлятиме бухгалтерську і аудиторську професію в Україні, буде більш ефективно відстоювати спільні інтереси щодо внутрішньої політики, питань законодавства і нормативних питань, які впливають на професію бухгалтера та аудитора;
· Погоджуючись, що професія бухгалтера і аудитора потребує постійного вдосконалення знань протягом всієї професійної діяльності керуючись стандартами професійної освіти МФБ та потребує підтвердження компетенції;
· Погоджуючись, що етична поведінка, регульована Кодексом етики професійних бухгалтерів, є кінцевою гарантією гарного обслуговування та високої якості,
Сторони домовились про наступне:
 
1. Мета Меморандуму
 
1.1. Консолідувати зусилля для створення провідного, визнаного на міжнародному рівні професійного об’єднання бухгалтерів і аудиторів в Україні, яка найкращим чином захищає професію, виконує активну роль в її ефективному і раціональному регулюванні, і служить інтересам суспільства.
 
1.2. Нести відповідальність за професію, покладену на повного члена Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), неухильно дотримуючись всіх стандартів IFAC і Кодексу етики професійних бухгалтерів.
 
1.3. Продовжувати у процесі консолідації зміцнення професії в Україні, сприяти зміцненню економіки, розробляючи і сприяючи поширенню принципу дотримання високоякісних професійних стандартів, подальшому зближенню цих стандартів в масштабах України і висловлюючи точку зору по суспільно значущих питаннях, що входять в безпосередню компетенцію професії.
 
1.4. Основою розвитку співробітництва прийняти Принципи консолідації професії бухгалтера та аудитора (Додаток 1) і норми чинного законодавства України.
 
2. Напрями співпраці Сторін
 
2.1. Сторони в межах своїх статутних положень здійснюють організаційну, інформаційну, консультаційну та методологічну співпрацю у реалізації мети цього Меморандуму.
 
2.2. Сторони домовились проводити спільні заходи для досягнення цілей цього Меморандуму.
 
2.3. Сторони будуть намагатися діяти в умовах тісної комунікації та координації зусиль, а також сприятимуть поширенню інформації про позитивний досвід співпраці.
 
3. Прикінцеві положення
 
3.1. За взаємною згодою Сторін до цього Меморандуму можуть вноситися зміни та доповнення, які оформлюються окремими додатками, що складатимуть його невід’ємну частину.
 
3.2. Цей Меморандум є відкритим для приєднання інших Сторін, які поділяють його цілі та засоби реалізації.
 
3.3. Цей Меморандум набуває чинності в день підписання.
 
3.4. Дія цього Меморандуму може бути припинена за взаємною згодою Сторін.
 
3.5. Інші Сторони мають право приєднатися до цього меморандуму шляхом подання відповідної заявки про приєднання погодженої керівними органами такої Сторони.
1087931
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
242
842
2455
1081137
16161
20564
1087931