Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

У період з 22 по 25 липня 2013 року на запрошення Палати аудиторів Чеської республіки представники Аудиторської палати України і ВПГО "Спілка аудиторів України" спільно провели ряд зустрічей з членами Ради та провідними фахівцями Дирекції Палати аудиторів Чеської республіки, а також з членом Комітету громадського нагляду. У ході таких зустрічей представники Аудиторської палати України і ВПГО "Спілка аудиторів України" ознайомилися із законодавчим і нормативним регулюванням аудиторської діяльності в Чехії, а також з практикою чеських аудиторів.
Обговорювалися питання саморегулювання професії, формування і функції Комітету громадського нагляду, роль єдиної професійної організації аудиторів у підготовці до сертифікації, подальшому розвитку аудиторів, стандартизації аудиторської діяльності, забезпеченні контролю якості, дисциплінарному провадженні. 

Також для української делегації аудиторів була проведена презентація Стратегії розвитку Палати аудиторів Чеської республіки на найближчі 20 років.
У ході візиту українські аудитори ознайомилися з порядком формування бюджету і технічним забезпеченням Палати аудиторів Чеської республіки. 

По завершенню візиту було підписано Угоду про довгострокову співпрацю між Платою аудиторів Чеської республіки і ВПГО "Спілка аудиторів України

1030183
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
250
657
3247
1023789
9443
15679
1030183