Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Тепер учасники семінару знають про найактуальніше про податки та інвентаризацію.

 

 «Практичне застосування норм Податкового кодексу України» – такою була тема семінару-практикуму, який відбувся напередодні, 26 листопада. В семінарі взяли участь: Марта Волощук – голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Закарпатській області, Алла Дацюк – начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області, Віктор Яцко – член Ради ВПГО «Спілка аудиторів України», Людмила Сег – представник Закарпатського осередку ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», бухгалтери та керівники підприємств з Ужгорода та Мукачева.

Під час семінару доповідачі Марта Волощук, Алла Дацюк, Віктор Яцко розповіли про актуальні законодавчі зміни. Зокрема фахівці розповіли присутнім про останні зміни в оподаткуванні фізичних осіб, про ПДВ і систему електронного адміністрування ПДВ, про особливості складання податкових накладних і застосування штрафних санкцій за їх несвоєчасну реєстрацію в ЄРПН, про визначення бази оподаткування податком на прибуток за результатами 2015 року. Також, зупинились на законодавчих змінах, що стосуються спрощеної системи оподаткування, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю. Не оминули також і таке важливе питання, як робота з готівкою та застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Крім того, бухгалтерам та керівникам розповіли про зміни до Положення про проведення інвентаризації та наголосили, що її необхідно проводити у визначені терміни. Звернули увагу, що інвентаризація проводиться усіх видів активів та зобов’язань підприємства, у тому числі предметів, що передані у прокат, оренду або перебувають на реконструкції, модернізації, консервації, у ремонті, запасі або резерві незалежно від технічного стану. Також інвентаризації підлягають активи і зобов'язання, які обліковуються на позабалансових рахунках, зокрема цінності, що не належать підприємству, але тимчасово перебувають у його користуванні, розпорядженні або на зберіганні (об'єкти оперативної (операційної) оренди основних засобів, матеріальні цінності на відповідальному зберіганні, переробці, комісії, монтажі), умовні активи і зобов'язання (непередбачені активи та зобов'язання) підприємства (застави, гарантії, зобов'язання тощо), бланки документів суворої звітності, інші активи.

Після кожного з виступів учасники семінару мали можливість задати питання та отримати компетентні відповіді, повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Детально ознайомитись з Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань затверджене наказом Міністерства фінансів України від 2 вересня 2014 року № 879 можна за посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1365-14.

1087931
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
242
842
2455
1081137
16161
20564
1087931