Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Спільне засідання комітетів підприємців при Київській ТПП

Комітет підприємців базових галузей промисловості, Комітет малих та середніх підприємств, Комітет з розвитку експортного потенціалу, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, Комітет у галузі будівництва та виробництва будівельних матеріалів за участі представників ВПГО «Спілка аудиторів України» 20.08.15 року провели спільне засідання присвячене розгляду нагальних питань, які на сьогоднішній день стримують розвиток підприємництва.

В роботі спільного засідання комітетів підприємців прийняли участь понад 40 представників підприємств, а також представники УСПП, ТПП України, ВПГО «Спілка аудиторів України», Ради директорів міста Києва. 

Зокрема були розглянуті наступні питання:

·         Про підготовку до парламентських слухань 30.09.15 року на тему: «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу» та узгодження позиції малого і середнього бізнесу м. Києва та членів КТПП, які представляють цей сегмент економіки України та регіону.

·         Про захист принципів вільної конкуренції на ринку аудиторських послуг відповідно до стандартів і норм ЄС

·         Про необхідність скасування додаткового імпортного збору

·         Про зміну порядку отримання дозволів на викиди відходів виробництва

·         Про підтримку деревообробної промисловості.

·         Про підтримку Антикризової Програми спільних дій влади та бізнесу, затвердженої Постановою Правління УСПП №03-02/2015 від 30.06.2015 р. на розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП

За результатами обговорення були прийняті пропозиції, які будуть направлені в комітет Верховної Ради, ТПП України, КМДА, щодо усунення перешкод у веденні бізнесу.

 

 

 

С уважением,

 

Владимир Мнищенко

Управляющий партнер

 

  Описание: Актив-Аудит002Описание: Актив-Аудит003

1087911
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
222
842
2435
1081137
16141
20564
1087911