Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

В роботі конференції прийняли участь представники держаних органів, президенти і представники професійних громадських організацій, бухгалтерів, аудиторів, податкових консультантів з України та інших країн.

Аудиторська спільнота підтримала захід активною участю, цікавими виступами та активними дискусіями в кулуарах. Тези найбільш цікавих виступів опубліковані на сторінках журналу «Аудитор України». 

Особливої уваги заслуговував виступ Володимира Головача, який розповів про зародження аудиту в Україні. Алла Савченко ознайомила присутніх із запровадженням міжнародного досвіду в аудиторську діяльність на території України. Варто відзначити виступ Олени Петрик на тему: «Місія аудиту на сучасному етапі розвитку економіки», Валерія Галасюка «Про концептуальні основи світової фінансової кризи», Сергія Балченко щодо інтегрованої звітності та інші.

Збентежив дещо втомлену аудиторію наприкінці засідання виступ Нелі Проскуріної щодо застосування аудиторських процедур в аудиторській практиці.

Конференцію відвідали іноземні гості, представники аудиторської професії з інших країн. Зокрема, Юзеф Кроль, президент Національної Палати Незалежних Аудиторів Польщі; Хорія Неамту, професор, доктор філософії, Президент Палати фінансових аудиторів Румунії; Вахид Наврозов, професор, голова Палати аудиторів Азербайджанської республіки; Петер Соботнік, президент Палати аудиторів Чеської Республіки; Олена Седавкіна, член ради Аудиторської палати Санкт-Петербурга. Іноземні гості виступили з привітальними словами та поділилися своїм досвідом, проблемами і перспективами розвитку аудиторської діяльності, впровадженням Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та іншими чисельними актуальними питаннями. 

Чоловіки розв’язали краватки, жінки одягнули вечірні сукні і розпочалася святкова частина з гала-вечерею в ресторанно-готельному комплексі «Червона калина» на березі річки Дніпро. На святковому заході ВПГО «Спілка аудиторів України» та Аудиторська палата України нагороджували представників аудиторської спільноти (читайте ст. ) та приймали подарунки та привітання від іноземних гостей. Ще раз сердечно вітаємо всіх аудиторів з 20 –ю річницею аудиторської діяльності і бажаємо, щоб Ваші доходи щорічно примножувалися в 20 разів.

Готуємося до святкування 20-ї річниці заснування Аудиторської палати України (грудень 2013 року)

1161785
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
738
833
4569
1150379
20651
19068
1161785