Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

26 березня 2014 року в конференц-залі готелю «Турист» відбувся черговий ХХІІ З’їзд Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України».

Із звітною доповіддю перед делегатами З’їзду виступила Президент ВПГО «САУ» Гаєвська Наталя Ісаківна, у якій проінформувала про стан та динаміку розвитку організації, про  діяльність та заходи, проведені ВПГО «САУ» в звітному періоді.

 Далі зі звітом виступила голова Ревізійної комісії ВПГО «САУ» Томиловська Людмила Василівна, доповівши про результати перевірки діяльності ВПГО «САУ» по таких напрямках:

  1. Перевірка діяльності ВПГО «САУ», в т.ч. і прийнятих рішень органами управління Спілки, на відповідність чинному законодавству та Статуту Спілки.
  2. Здійснення ревізії фінансово-господарської діяльності виконавчої дирекції Спілки. Контроль за виконанням кошторису.
  3. Узагальнення інформації, отриманої від ревізійних комісій територіальних відділень, та інформації про фінансово-господарську діяльність підприємств, створених Спілкою.

Відзвітувалась про свою роботу також і Комісія з питань професійної етики аудиторів ВПГО «САУ». Голова комісії Галасюк Валерій Вікторович зазначив, що намічені плани в цілому було виконано.

В обговоренні доповіді та звітів прийняли участь Проскуріна Неля Миколаївна, Крапивко Михайло Леонідович, Лісіна Вікторія Юріївна, Сосновська Людмила Борисівна, Павлова Ірина Миколаївна, Величко Олена Георгіївна, Хуторний Дмитро Володимирович, Прилипко Сергій Іванович та Мярковський Анатолій Йосипович.

   

 

 

 

 

 

 

У рамках XXII З’їзду ВПГО «САУ» були затверджені нові редакції положень про Ревізійну комісію ВПГО «САУ» та Комісію з питань професійної етики аудиторів ВПГО «САУ», а також Положення про виконавчу дирекцію ВПГО «САУ».

Одним із питання порядку денного була інформація щодо проекту Закону України «Про аудиторську діяльність», який був розроблений робочою групою Ради ВПГО «САУ» і в подальшому ухвалений Радою ВПГО «САУ». Доповів по даному питанню Головач В.В., який запропонував винести законопроект на обговорення у територіальних відділеннях ВПГО «САУ». Делегатами З’їзду була підтримана пропозиція щодо обговорення, внесення змін та доповнень до проекту Закону України «Про аудиторську діяльність» протягом 3 місяців.

Крапивко Михайло Леонідович проінформував присутніх про затверджені Радою ВПГО «САУ» концептуальні основи Національного конгресу аудиторів України та розповів про можливість Спілки виступити ініціатором даного заходу.

Також З’їздом була ухвалена угода про співпрацю з Палатою аудиторів Чеської Республіки.

Насамкінець делегатами З’їзду був підтриманий проект резолюції ХХІІ З’їзду ВПГО «САУ», який підготувала робоча група з урахуванням доповнень наданих делегатами З’їзду. 

 

 

Доповідь Президента ВПГО "САУ"

Звіт голови Ревізійної комісії ВПГО "САУ"

Звіт голови Комісії з питань професійної етики аудиторів ВПГО "САУ" 

Положення про комісію з питань професійної етики аудиторів ВПГО "САУ"

Положення про Ревізійну комісію ВПГО "САУ"

Концепція Національного конгресу аудиторів України

Резолюція ХХІІ З'їзду ВПГО "САУ"

1190314
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
694
1147
694
1181856
20129
29051
1190314