Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Науково-практична конференція

«Аудит фінансової звітності компаній, що застосовують міжнародні стандарти (МСФЗ)»

6-7 лютого 2014 року на базі Харківського інституту фінансів УДУФМТ та за підтримки Харківського регіонального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» відбулася Науково-практична конференція за темою «Аудит фінансової звітності компаній, що застосовують міжнародні стандарти (МСФЗ)».

 Конференцію відкрила к.е.н., доц., Віце-президент ВПГО «Спілка аудиторів України», Голова Харківського відділення САУ – Лісіна В.Ю., яка привітала учасників конференції з початком її роботи, наголосила на важливості та актуальності обраної тематики, передала привітання представників міжнародних професійних організацій, які за певними об’єктивними  обставинами в державі не змогли прийняти участь в роботі конференції, а також подякувала тим її учасникам, котрі незважаючи на зайнятість все ж таки представляли своє ім’я серед тих, хто цікавиться запропонованою темою організованої зустрічі.

З привітальним словом та виступом щодо нюансів подання річної фінансової звітності емітентів цінних паперів виступила заступник начальника відділу корпоративних фінансів та нагляду за емітентами та інфраструктурою фондового ринку ХТУ НКЦПФР Ріяко З.Ю.

Учасники конференції з особливим інтересом та увагою стежили за доповіддю к.е.н.,начальника Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Канцурова О.О. «Перша річна фінансова звітність за МСФЗ: складання та подання». З боку аудиторів до пана Канцурова О.О. виникали питання із застосування МСФЗ, на які було отримано професійні та обґрунтовані відповіді.

Не менш змістовними були озвучені доповіді Рубаненко Л.В. – директора ТОВ АФ «Харків», члена ради з МСФЗ при Міністерстві фінансів України, Харламової О.В. – директора ТОВ «Агентство по МСФО», Віце-президента ФПБАУ та Сердюкова К.Г. – директора Харківського інституту фінансів УДУМФТ. Щодо особливостей аудиту фінансової звітності, складеної за МСФЗ, деяких проблемних питаннь з цього приводу, концепції професійного судження під час складання такої звітності наголосили Іволженко О.В. – директор ТОВ АФ «Спіка аудит», Рум’янцева М.П. – директор ПП АФ «Компас-аудит», Видашенко С.В. – директора ТОВ «АФ «Редль Аудит» та Чумак О.В. – к.э.н., доц., декан факультету обліку та організації управління персоналом ХІФ УДУФМТ. Також досить дискусійними відбулися виступи Клімова А.В. – директора ТОВ «Галар Аудит», Президента УАСБА та Олексієнка Д.В. – ген.директора АКГ «Експерт», Віце-президента ФПБАУ.

Наприкінці зустрічі учасників чекав святковий фуршет, а для гостей міста – вистава в одному з провідних драматичних театрів міста.

7 лютого 2014 року учасниками конференції за «круглим столом» в дружній атмосфері колег обговорювалися актуальні питання регуляторної діяльності Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Аудиторської палати України.

За результатами роботи конференції вироблено загальну Резолюцію, а під час відкритої дискусії з питань підвищення кваліфікації та регуляторної діяльності Нацкомфінпослуг  учасниками було підписано Резолюційні звернення, які були направлені до Аудиторської палати України, Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

ХРВ САУ вдячне всім, хто приймав участь в організації та проведенні конференції.

До нових зустрічей в м. Харкові!

1190324
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
704
1147
704
1181856
20139
29051
1190324