Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

04 липня 2013 року відбувся «круглий» стіл за участю членів ВПГО «Спілки аудиторів України» в Закарпатській області та відділенням Асоціації платників податків України в Закарпатській області.

Тематикою обговорення стали пропозиції по вдосконаленню податкового законодавства. Модераторами заходу згідно договору про співпрацю виступили: Голова Закарпатського територіального відділення ВПГО «САУ» Юлія Кілару таГолова Ради Територіального відділення Асоціації Марта Волощук.


Активну участь у обговоренні питань «круглого» столу прийняли голова ВПГО «Спілка аудиторів України» в Закарпатській області, голова Мукачівського місцевого осередку Асоціації платників податків України Юлія Кілару, заступник голови ВПГО «Спілка аудиторів України» в Закарпатській області, член Ради ВПГО «САУ» директор АФ «Респект-Конфіденс» Віктор Яцко, директор АФ «Практика» Василь Кий, директор АФ «Ягер» Наталя Рябінкіна, директор АФ «Сентан» Ірина Риляк.

Зокрема, Віктор Яцковніс пропозицію зменшити ставку податку на додану вартість з 20 до 9 відсотків та відмовитись від поняття «бюджетне відшкодування», а також запропонував відмовитись від подання податковими інспекціями запитів платнику податків у процесі його документальної перевірки. Водночас він висловив думку про необхідність запровадження ведення розрахункових операцій через касові апарати для всіх платників єдиного податку.

Аудитор, Наталя Рябінкіна звернула увагу присутніх на необхідність зміни системи штрафних санкцій за несвоєчасне чи неякісне подання платниками податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1 ДФ).

Її підтримала Ірина Риляк та висловила свою стурбованість розмірами та застосуванням штрафних санкцій за несвоєчасне роздрукування стрічок касових апаратів при поданні звітності в електронному вигляді.

Голова ВПГО «Спілка аудиторів України» в Закарпатській області Юлія Кілару підтримала подані під час обговорення аудиторами пропозиції щодо вдосконалення податкового законодавства та запропонувала продовжити співпрацю з Асоціацією платників податків України в Закарпатській області з подальшим формуванням спільних пропозицій щодо зміни законодавства з питань оподаткування. А також було обговорення пропозицій про організацію святкування свята «День бухгалтера».

1190316
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
696
1147
696
1181856
20131
29051
1190316