Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

30 вересня студенти 4-х спеціальностей економічного факультету зустрілися з потенційними роботодавцями, дехто з яких закінчував УжНУ й нині успішно працює в фінансових, страхових установах області. Організувала захід виконувачка обов’язків декана факультету економіки Тетяна Климко.
Із працедавців на зустріч завітали голова Закарпатського відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», директор фірми «Аудит» Юлія Кілару, очільник ТОВ «Ассіс ТАС Консалтиг» – генерального партнера страхової компанії ТАС – Олександр Загорулько, керуюча відділенням ПриватБанку Катерина Палапа.

Мета заходу – поділитися зі студентами своїм баченням того, яким має бути сучасний працівник у сфері економіки, що повинен робити студент, аби досягти високого професійного рівня у цій галузі. Говорили й про фактори, що сприяють розвитку спеціальності економіста, про специфіку роботи в банку, страховій установі тощо.

Якщо узагальнити думки роботодавців, можна створити своєрідний збірний образ сучасного економіста.
Отже, це фахівець, що вміє швидко й логічно мислити, є витриманим, відповідальним, чесним, добре володіє комп’ютером. Досвідчені економісти запевняють: досягти своєї мети не складно, головне – мати бажання. Вони завжди раді вітати студентів на практиці й допомагати їм, а тим, хто закінчує 5-й курс, уже пропонують вакансії.

Голова Закарпатського відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілки аудиторів України», директор фірми «Аудит» Юлія Кілару висловила свою думку: «Я дуже рада, що мене запросили на такий захід. Думаю, він дасть свої плоди. Було б дуже добре, якби всі студенти хотіли працювати за фахом. Ті, що були в залі, піднімали руки й ставили питання, впевнена, неодмінно захочуть прийти до нас, в аудиторську фірму або ж в страхову, й знайдуть себе професійно. Вважаю, що обов’язково студентам четвертого і п’ятого курсів якраз на часі починати здобувати досвід, поєднуючи теорію з практикою. І тоді вони обов’язково досягнуть мети”.
Голова Закарпатського ТВ ВПГО «САУ» Юлія Кілару

1161785
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
738
833
4569
1150379
20651
19068
1161785