Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Категорія: Чернігівське

Чернігівське територіальне відділення Спілки аудиторів України зареєстроване в 1993році. З перших днів існування діяльність відділення спрямована на об`єднання зусиль аудиторів регіону для сприяння становленню та розвитку аудиту, формуванню єдиної стратегії аудиту, захисту своїх прав та інтересів і сприяння росту довіри до професії.

Значний внесок у становлення та розвиток відділення вніс Цурій Василь Кузьмич, який є незмінним головою  Чернігівського територіального відділення з моменту реєстрації.

До прийняття Закону України “Про аудиторську діяльність” в регіоні було створено декілька фірм, які надавали аудиторські та супутні послуги. На момент створення в 1993 році Чернігівське територіальне відділення включало в себе аудиторів Чернігівської, Черкаської та Сумської областей. З розширенням аудиторських послуг та рядів аудиторів Сумська та Черкаська області виділились в окремі територіальні відділення Спілки аудиторів України.

На протязі 2-х років з 1993 до першої половини 1995 року спостерігався ріст членів САУ в регіоні від (7 до 35). Активну діяльність проводили 26 аудиторських фірм. Після відміни обов`язкового аудиту  пройшло скорочення, як членів САУ (до 17) так і аудиторських фірм (до 16); з 1997 року відбулася стабілізація діяльності і спостерігаються  сталі показники, як кількості практикуючих аудиторів (від 20 до 25) так і аудиторських фірм (17-20). В 2013 році в регіоні діють 16 аудиторських фірм та приватних аудиторів. Проте географічно аудиторські фірми розміщені не пропорційно на території області, за межами обласного центру діє тільки 1 аудиторська фірма (м. Прилуки) – що говорить про наявність можливостей для розширення діяльності.

На сьогодні  Чернігівське територіальне відділення САУ об`єднує 95% сертифікованих аудиторів регіону, більшість з яких працює на ринку аудиторських послуг більше п`ятнадцяти років. Один член Спілки має наукову ступінь. Аудитори широко представлені в різних громадських структурах регіону, зокрема Голова ЧТВ САУ  В.К.Цурій є Головою Громадської ради ДПС України в Чернігівській області. Аудитори проводять широку просвітницьку роботу серед підприємців міста через засоби масової інформації, організовують дискусії, круглі столи. Аудитори регіону – це високі професіонали, люди з активною життєвою позицією. Члени ЧТВ САУ постійно підвищують свою кваліфікацію за програмою обов`язкового удосконалення професійних знань, приймають активну участь у Міжрегіональних та регіональних науково-практичних конференціях, семінарах, практикумах з аудиторської тематики.

Головна мета Чернігівського територіального відділення САУ в об`єднанні зусиль аудиторів для вирішення професійних, методологічних проблем, для захисту своїх інтересів.

ЧТВ САУ плідно співпрацює з органами виконавчої влади контролюючими органами, громадськими об’єднаннями та професійними організаціями.

1087931
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
242
842
2455
1081137
16161
20564
1087931