Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Категорія: Миколаївське

Миколаївське територіальне відділення ВПГО «САУ» зареєстровано 12 липня 1994 року.

З моменту його організації, Миколаївське територіальне відділення ВПГО «САУ» здійснює діяльність, спрямовану на сприяння розвитку аудиту в Миколаївській області, зростанню довіри громадськості до професії.

З ініціативи аудиторів, починаючи з 2000 року, в Миколаєві щорічно відзначається професійне свято «День бухгалтера», який вже став для бухгалтерської громадськості традицією. 

Миколаївським територіальним відділенням ВПГО «САУ» були організовані урочисті заходи, присвячені річниці прийняття Закону України «Про аудиторську діяльність»

 З метою підвищення професійної компетентності аудиторів регіону організовуються науково-практичні конференції з актуальних питань аудиту, проводяться спеціалізовані семінари, практикуми

Аудитори Миколаївського регіону також беруть активну участь у заходах, що проводяться в інших територіальних відділеннях ВПГО «САУ».

Професійне взаємовигідне партнерство в інтересах професії пов'язує Миколаївське територіальне відділення ВПГО «САУ» з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Фондом держмайна, та іншими організаціями.

Спільно з вищими навчальними закладами Миколаєва вперше був організований і проведений конкурс «Аудитор майбутнього - 2002» (див. фото 8 «Конкурс« Аудитор майбутнього - 2002 »).

Члени Миколаївського територіального відділення ВПГО «САУ» постійно підвищують свою кваліфікацію за програмами обов'язкового удосконалення професійних знань.

1087912
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
223
842
2436
1081137
16142
20564
1087912