Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Категорія: Волинське

Відділення було створене 14 лютого 2007 року на загальних зборах аудиторів Волинської області в кількості 16 чоловік. За станом на 1 квітня 2013 року кількість аудиторів становить 13.

Протягом терміну діяльності аудитори відділення приймали активну участь у щорічних урочистих заходах з нагоди відзначення професійного свята - Дня бухгалтера у Волинській області спільно із Волинським відділення Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Спільно із кафедрою обліку і аудиту Луцького національного технічного університету, Міністерством аграрної політики України, ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН України Волинське відділення є співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні кризові явища в економіці та проблеми облікового, контрольного і аналітичного забезпечення управління підприємством», яка щорічно з 2009 року проводиться в червні місяці на Волині. Членами відділення в рамках таких конференцій здійснюються заходи по підвищенню довіри суспільства до аудиторської професії.

У практику роботи відділення увійшло проведення засідань "круглих столів" з проблемних питань аудиторської діяльності, бухгалтерського обліку, податкового законодавства, куди запрошуються керівники і головні бухгалтера провідних підприємств Волинської області різних галузей.

1087939
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
250
842
2463
1081137
16169
20564
1087939