Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Метою створення та діяльності Комісії з питань професійної етики аудиторів є сприяння впровадженню і дотриманню членами ВПГО «САУ» положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів та внутрішніх положень ВПГО «САУ» щодо професійної етики для забезпечення високої якості професійних аудиторських послуг, що надаються членами ВПГО «САУ».

До комісії з питань професійної етики аудиторів Ви, шановні колеги, можете звертатися з питаннями, що стосуються:

  • Сприяня дотриманню членами ВПГО «САУ» фундаментальних принципів професійної етики Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів для гідного виконання ними своїх професійних обов’язків.
  • Пропаганди знаннь з питань дотримання положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів (проведення лекцій, семінарів, навчальних занять, конференцій, публікацій, тощо).
  • Розгляду скарг й офіційних звернень з питань, що знаходяться в межах компетенції Комісії.
  • Профілактики та вирішення конфліктних ситуацій, що виникають у членів ВПГО «САУ» з питань дотримання положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів.
  • Надання допомоги учасникам конфлікту з питань дотримання положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів в пошуку компромісних або принципових рішень.
  • Сприяння захисту законних прав членів ВПГО «САУ» в питаннях застосування положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів.
  • Надіслання запитів та пропозицій до Аудиторської палати України з проблемних питань застосування положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів.
  • Надання Раді ВПГО «САУ» пропозицій й проєктів рішень з питань дотримання членами ВПГО «САУ» положень Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної федерації бухгалтерів.

Надсилайте нам матеріали про події з життя регіональних відділень ВПГО «САУ», про професійні заходи та досягнення аудиторських компаній і про все що може бути цікавим і корисним для наших українських аудиторів.

Ми завжди відкриті для співпраці.

Відповідальна за надання інформаційних консультацій членам ВПГО «САУ» - Рубітель Ольга Юріївна.

Ви можете писати безпосередньо нам на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

або ж у виконавчу дирекцію ВПГО “САУ”, яка переадресує нам Ваші запитання.

 

З повагою,
Голова комісії
з питань професійної етики аудиторів - Галасюк Валерій Вікторович

1190345
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
725
1147
725
1181856
20160
29051
1190345