Приєднуйся до нашої організації, подати заявку онлайн

Нас більше тисячі членів організації, наступним можеш бути ТИ!

Гаєвська Наталя Ісаківна народилася 8 жовтня 1961 року в м. Миколаєві. В 1978 році закінчила середню школу, по     закінчені школи була нагороджена значком ЦК ВЛКСМ «За отличную учебу». В 1980 закінчила Миколаївський кооперативний технікум за фахом планування в торгівлі, отримала диплом з відзнакою та була нагороджена значком Міністерства освіти СРСР «За отличную учебу».
З 1980 року працювала економістом, старшим економістом, начальником планово-фінансового відділу, начальником оргвідділу Миколаївської облспоживспілки та підпорядкованих їй підприємств, з 1987 року — методистом та викладачем економічних дісциплін Миколаївського кооперативного технікуму.
В 1990 році успішно закінчила Київський інститут народного господарства 
ім. Д.С.Коротченко (нині КНЕУ) за фахом планування народного господарства. З 1991 року почала працювати головним бухгалтером на одному з перших приватних виробничих об’єднань (в подальшому концерні) Миколаївської області.
В 1993 році вперше познайомилася з аудитом, на початку 1994 року в складі ініціативної групи створила Миколаївське теріторіальне відділення Спілки аудиторів України, в квітні 1994 року отримала сертифікат аудитора і була делегована до першого складу Миколаївського регіонального відділення Аудиторської палати України. Одночасно заснувала аудиторську фірму «Ауна» і з червня 1994 року очолила її як директор. В травні 1995 року створила в м. Києві Дочірне підприємство «Ауна-К», яке сьогодні є аудиторською фірмою «Міжнародна аудиторська група». Гаєвська Н.І. з січня 2001 року до цього часу — її генеральний директор. Очолювана нею аудиторська фірма є членом всесвітньої асоціації бухгалтерських та консалтингових фірм «BKR International».
У жовтні — грудні 2001 року брала участь і відмінно склала іспити за результатами спільно проведеного САУ та АПУ за підтримки Американського агенства з розвитку і за участю Компанії IBTCI тренінгу з підготовки пілотних викладачів з Міжнародних стандартів аудиту. За результатами іспитів була направлена у квітні 2002 року до Шотландського інституту привілейованих аудиторів, де прослухала практичний курс із застосування Міжнародних стандартів аудиту.
У грудні 2004 року отримала Диплом всесвітньо визнаної аудиторської професійної організації Великобританії АССА з міжнародної фінансової звітності (DipIFR).
Має великий досвід роботи в професійних організаціях:
• 1994 - 2000рр. — член Миколаївського регіонального відділення АПУ
• 1998 - цей час. — член Аудиторської палати України
• 1995 - 1999 рр. — голова Миколаївського територіального відділення ВПГО «Спілка аудиторів України»
• 1996 - 2002рр., 2007- 2012 - член Ради ВПГО «Спілка аудиторів України»
• З березня 2013 року – Президент ВПГО «Спілка аудиторів України»
• 1996р. - засновник і учасник першого з’їзду Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України;
• 1996р. - 1997рр. — секретар комітету з питань професійної освіти ФПБАУ
• 1996 - 1999рр. — голова Миколаївського регіонального відділення ФПБАУ.
Працюючи в професійних організаціях була одним з ініціаторів впровадження Міжнародних стандартів аудиту в національну аудиторську практику, реформування процесу сертифікації аудиторів, започаткування обов’язкового подальшого удосконалення професійних знань аудиторів в обсязі не менше 40 годин, започаткування системи контролю якості в аудиті.
В березні 2001 року з метою ознайомлення з діяльністю громадських професійних організацій бухгалтерів та аудиторів США відвідала їх у складі української делегації.
З 2002 року по цей час щорічно очолює комісію з науково-практичного редагування українського перекладу Міжнародних стандартів аудиту, надання впевненості та етики, що здійснюється АПУ.

Неодноразово нагороджувалася почесними грамотами і іншими відзнаками громадських та професійних організацій України, в тому числі:

2001 рік - Почесною грамотою Миколаївського голови за внесок у розвиток аудиту Миколаївщини, 
2004 рік - Почесною грамотою Міністерства фінансів України за значний внесок у розвиток бухгалтерського обліку України та високий професіоналізм, 
2005 рік - Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у реформування національної економіки, забезпечення розвитку підприємництва, ринкової інфраструктури, високі досягнення у професійній діяльності, 
2008 рік – Почесною грамотою Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за конкретні особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з реформуванням та забезпеченням реалізації єдиної державно політики щодо розвитку та функціонування ринку цінних паперів в Україні.
2013 рік – Подякою Прем’єр Міністра України.

 

1087918
Сьогодні відвідувачів
Вчора відвідувачів
За тиждень відвідувачів
Минулого тижня
За місяць відвідувачів
Минулого місяця
Всього відвідувачів
229
842
2442
1081137
16148
20564
1087918